Crystal de Luxe

Taotlus

 

Kiirlaen

 

Isegi kõige kokkuhoidlikul inimesel võib esineda olukordi, millal kiires korras on vaja raha aga vajaliku summat ei ole ja leida seda paari tunni või päeva jooksul on lihtsalt võimatu. Sellisel juhul on ainult kaks võimalust tekkinud situatsiooni lahendamiseks: kas küsida raha oma tuttavatelt, kellel võib ka olla sellel ajal raha puudus või minna küsima raha krediidiasutusse. Aina rohkem inimesi valivad teise variandi ja pöörduvad meie poole abi saamiseks.

Kiirlaenu eelistused Podzalog.ee

Podzalog.ee – usaldusväärne ja ajaga katsetatud krediidiasutus, mis spetsialiseerub kiirlaenude väljastamisel. Tänasel päeval meie ettevõtte klientideks on eraisikud, üksikettevõtjad ja juriidilised isikud, kes on saanud meilt kiirlaenu ja kasutada seda oma äranägemise järgi.

Kiirlaenu väljastamise protseduur Podzalog.ee tunduvalt erineb sellest, mida kasutatakse krediidipankades. Pangas laenu taotlemisel klient peab isiklikult ilmuma kohale, esitama mitmesuguseid dokumente, et tõendada oma maksuvõimet krediidieksperdile, kus juures pank ei garanteeri, et klient saab kauaoodatud laenu. Meie omalt poolt  teeme kõik selleks, et klient saaks kiiresti ja ilma viivituseta kätte soovitud rahasummat.

 

 

Kiirlaenu vormistamisel  Podzalog.ee  pakub klientidele mitmeid eeliseid:

  • Klient ei pea tulema meie kontorisse, kuna taotluse kiirlaenu vormistamiseks saab esitada online-režiimis
  • Krediidiasutused töötavad viis päeva nädalas ja kell 18.00 lõpetavad oma tööpäeva. Meie töötame seitse päeva nädalas ja ööpäevaringselt, mis oluliselt vähendab laenu väljastamise aega
  • Otsuse kiirlaenu väljastamise kohta võtame vastus samal päeval ja klient saab oma raha kätte paari tunni jooksul peale taotluse esitamist
  • Sageli, pangas saab taotleda ainult sihtotstarbelistlaenu (kinnisvara, auto ostmiseks, äri arenguks), kusjuures pank rangelt järgib, et raha oleks kulutatud sihtotstarbeliselt. Podzalog.ee pakub laenu pandi vastu ja klient saab kulutada saadud raha oma äranägemise järgi
  • laenu väljastamise kord pangas juriidilistele isikutele on väga keeruline aga Podzalog.ee väljastab kiirlaenu lepitud aja jooksul ja ilma tagatiseta
  • meie ettevõte pakub laias valikus laenuprogramme, et iga klient saaks valida endale laenu sobivatel talle tingimustel
  • Laenu võivad saada isegi need kliendid, kellel on laenukohustused teistele finantsasutustele, kes varem mingil põhjusel ei ole korrapäraselt tasunud laenu määratud tähtaegadeks ning selle tõttu kliendil on rikutud krediidiajalugu.

 

Meie ettevõtte pakub kiirlaenu kinnisvara, auto, kulla (kaunistused, kullakang) või muu väärtusliku vara tagatisel. Laenusumma ja laenutingimused sõltuvad otseselt panditud vara väärtusest. Info laenusumma suuruse kohta ja muu konsultatsiooni saamiseks, klient võib pöörduda meie mänedžeride poole.

Enamus krediidiasutusi väljastavad laenu vähestes summades ja  laenusaaja selle raha eest saab osta endale mingi kodumasina või teha väikese remondi. Meie pakume kiirlaenu isegi auto ostmiseks.

Podzalog.ee on soodsad laenu intressimäärad, mis on palju madalamad, kui teistes krediidiasutustes.

 

Podzalog.ee — kiire, usaldusväärne, soodne, mugav!